KKMTSD LİGİ SPONSORUMUZ "GEWO"

logo gewo

2017 – 2018 sezonu için lig ve düzenlediğimiz diğer turnuvalarda Adil Spor GEWO markası ile derneğimize sponsor olacaktır.

GEWO markası bu sene masa tenisinde 70. yılını kutlayan bir marka olup, dünyada bir çok sporcunun tercih ettiği markalardan biridir. Son dönemlerde yaygınlığı daha da artmakla birlikte Türkiye’de de Süper lig ve Milli Takım oyuncularımızdan Gencay Menge ve yine süper lig oyuncularımızdan Saim Polatkan gibi oyuncular GEWO marka tahta ve lastiklerle oynamaktadırlar. Daha bir çok üst düzey sporcunun yanı sıra alt yapıda bir çok antrenör GEWO marka malzemeleri son dönemlerde yoğun şekilde kullanmaya başlamışlardır.

Adil Spor, GEWO markasının yanı sıra ANDRO, ADİDAS, AVALOX , SANWEİ markalarının Türkiye distribütörü olup diğer marka ürünleri de bünyesinde barındırmaktadır. Firma yetkililerinden (www.adilspor.com) kullandığınız ya da kullanmak istediğiniz tüm malzemeler hakkında bilgiler alabilirsiniz. 

Tüm kuruluş takımlarımız ve kuruluş oyuncularımıza özel Adil Spor tarafından çeşitli ekstra indirimler uygulanacağının bilgisini de vermek isteriz. Bilgi için firma ilgilileri ile irtibata geçebilirsiniz. 

Saygılarımızla,

KKMTSD Yönetim Kurulu